33 lat doświadczenia na rynku turystycznym!

ATAS Obozy młodzieżowe - informacje o firmie

ATAS specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej. Wspieramy młodych ludzi w ich rozwoju przez wartościowe wyjazdy edukacyjne. Z powodzeniem współpracujemy z nauczycielami z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy z ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole.

Podczas roku szkolnego organizujemy wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne oraz bardzo popularne wyjazdy na warsztaty językowe w Londynie i innych miastach Anglii. Warsztaty realizowane są według autorskiego programu Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego, który stawia na aktywną naukę języków obcych w naturalnych codziennych sytuacjach. Materiały do nauki przygotowane są przez metodyków posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
 
Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Touroperator Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa. Nagroda została przyznana w wyniku głosowania w biur podróży zrzeszonych w Izbie Turystyki RP. 
 
 

W okresie wakacji ATAS organizuje wyjazdy na obozy językowe oraz zagraniczne obozy turystyczno-wypoczynkowe z bogatym programem. Najpopularniejsze kierunki wyjazdów to Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania oraz Grecja.

ATAS jest także przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą. Wieloletnie kontakty ze szkołami z różnych krajów pozwoliły nam wyselekcjonować najlepsze, sprawdzone oferty oraz służyć pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego kursu. Organizacją wyjazdów na kursy językowe za granicą zajmujemy się kompleksowo - zapewniamy transport, opiekę rezydenta na miejscu, a także telefon alarmowy działający przez całą dobę.

ATAS współpracujemy z biurami agencyjnymi na terenie całej Polski.
 
Poniżej udostępniamy dokumenty związane z działalnością ATAS
  • Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki ZOBACZ
  • Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców oraz Gwarancja Ubezpieczeniowa 2022 ZOBACZ
Ponadto, ATAS posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawniej Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A) oraz opłaca składki na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Certyfikat PITM dla ATAS na rok 2022Certyfikat dobrych praktyk dla ATAS 2022
 
dofinansowanie z PFR